Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
Özel güvenlik kursu fiyatlarımız için kursumuzu web sitemizdeki iletişim telefonlarından arayarak özel güvenlik sertifikası kursu ve diğer maliyetler ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz
Silahsız güvenlik kursları 13, Silahlı güvenlik kursları 15 gün sürüyor. 6 gün kurs 1 gün tatil olacak şekildedir.
Silahlı özel güvenlik sertifikası alabilmeniz için, En az Lise mezunu olmanız, 21 yaşını doldurmanız ve Silahlı Özel Güvenlik olur raporu gerekiyor. Eğer şartları karşılamıyorsanız, Silahsız Özel Güvenlik sertifikanızı alabilir şartları sağladıktan sonra silah farkı sınavına girerek sertifikanızı silahlıya çevirebilirsiniz
Kursunuz sonrasında 4 sınav hakkı bulunmaktadır. Sınavda başarısız olduğunuzda yeniden kurs görmeniz gerekmez, sınav sonucu açıklandığında başarısız olmuşsanız diğer gireceğiniz sınavın giriş harcını ödeyerek bir sonraki sınav hakkınızı kullanırsınız.
Özel güvenlik kimlik kartı geçerlilik süresi 5 yıldır. Kimlik kartı süresi bitimine en az 6 ay kaldığında kurs görmeniz ve sınava girmeniz, özel güvenlik yenileme sertifikasının tarihini uzatmanız için yeterlidir. Yenileme eğitimi ve sınav sonrasında yeni kimlik kartınız 5 yıl süre ile uzatılmaktadır.
Evet girebilirsiniz. Kurs bitiminde sınava girmek istediğiniz ili ve mazeretinizi belirtecek şekilde kurumumuza dilekçe verdiğiniz takdirde sınava il dışında girebilirsiniz.

Arşivler

Kategoriler