Silahlıya Geçiş Eğitimi

18

Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi Şartları?

Silahsız Özel Güvenlik Personelinden Silahlı Özel Güvenlik Personeline geçiş yapabilmeniz için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlara uygun olmanız durumunda Silahsızdan Silahlı Özel Güvenlik Personeline Geçiş Eğitimi alabilirsiniz. Silahsızdan Silahlı Özel Güvenlik Geçiş Eğitimi alabilmeniz için gereken şartlar şunlardır:

Silahsız sertifikanızı veya özel güvenlik kimlik kartınızı silahlıya çevirmek için 21 yaş veya üstü olmakla beraber en az lise mezunu olmanız gerekir.

 

Silahsız Silahlıya Geçiş Eğitimi İçin Kayıt Evrakları Nelerdir?

Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi alabilmek için gerekli şartlara uygun olduktan sonra kursumuza kayıt yaptırmak ve sertifika almanız için bizlere bazı evraklar getirmeniz gerekmektedir. Bu evraklar aşağıda belirtilmiştir;

  1. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  2. 4 adet vesikalık fotoğraf
  3. Diploma fotokopisi veya öğrenci belgesi
  4. İkametgah (E-devletten veya muhtardan)
  5. Sağlık Raporu – Heyet Raporu (Devlet hastanesinden alınması zorunludur. Üzerinde KBB, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri ve Göz doktorlarının kaşesi, baş hekim onayı ve rapor üzerinde mutlaka “Silahlı Özel Güvenlik Olur” ibaresi yer almalıdır.)

Kesin kayıt işlemi için istenen tüm belgelerin sizlere belirtilen süre içinde, doğru ve eksiksiz şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

Hemen Online Başvuru Yapabilirsin

Başvuru Formu
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
Örnek : 1990
Varsa açıklama yazınız
🖤Eğitim Türü Silahlıya Geçiş Eğitimi
🖤Kazanım Eğitim Yenileme

Arşivler

Kategoriler